Produkcja zbrojeń

Spółka TOM2 jako wieloletni dostawca stali, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, rozpoczęła w 2007 produkcję zbrojeń we własnym zakładzie zlokalizowanym w Szczecinie przy ulicy Pomorskiej. Nowoczesne, sterowane komputerowo maszyny, linie do cięcia, automaty do strzemion, podwójne giętarki oraz stoły do gięcia, umożliwiają wykonanie zbrojeń budowlanych zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Posiadany park maszynowy zapewnia wysokiej jakości produkcję elementów o dowolnych kształtach ze stali żebrowanej w średnicach 6mm - 40 mm. Oferujemy również możliwość wytworzenia figur przestrzennych (3d), takich jak kosze, pale i belki, w oparciu o dokumentacje techniczną przedstawioną przez klienta. Proces produkcyjny realizowany jest z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania, co zapewni Państwu sprawną obsługę logistyczną.

Obsługujemy kompleksowo zarówno europejskie projekty budowlane jak i lokalne inwestycje.

Sprawdzeni i doświadczeni przewoźnicy zapewniają rzetelną obsługę logistyczną.

Stal używana do produkcji w naszym zakładzie produkcyjnym posiada wszystkie wymagane certyfikaty i aprobaty IBDiM oraz ITB. Każda partia materiału opuszczająca nasz zakład jest zaopatrzona w niezbędne dokumenty wysyłkowe WZ oraz atesty hutnicze.

Dokumenty WZ wraz z załącznikami opisują szczegółowo, co do numeru planu i pozycji z planu, dostarczaną partię towaru, co ułatwia identyfikację stali na budowie.

Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą inżynieryjno- techniczną, która gwarantuje Państwu kompetentną i rzetelną obsługę.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij